Отображение сетевого контента

Tretia adventná nedeľa (Gaudete)

Liturgický rok „A"                                                                       15. december 2019

O Z N A M Y

ZŠ s MŠ sv. Gorazda Vám úprimne ďakuje za podporu počas adventných trhov. Získaná suma 2.007 € bude použitá na obnovenie vyučovacej techniky a vnútorných priestorov školy.

Sväté omše pri svetle sviec sa budú v nasledujúcom týždni sláviť v stredu (18.12.) a v sobotu (21.12.) ráno.

Chorých pred Vianocami budeme spovedať v piatok (20.12.)  dopoludnia. Nahlásiť ich ešte môžete v sakristii.

Na budúcu nedeľu (22.12.) od 14.00 do večernej sv. omše o 17.30 sa bude v našej farnosti vysluhovať sviatosť zmierenia. Pred dopoludňajšími sv. omšami spovedáme ako zvyčajne pol hodinu. Tento čas je určený len pre tých, ktorí z veľmi vážnych dôvodov nemôžu prísť popoludní.

Na sviatok sv. Štefana bude v našej farnosti tradične prebiehať koledovanie Dobrej noviny. Svoju domácnosť môžete zapísať v sakristii.

Na budúcu nedeľu (22.12.) o 10.00 bude mať na Hornom meste pán biskup sv. omšu s pobožnosťou k sv. Charbelovi. Viac info na plagáte.

Budúca nedeľa je štvrtá adventná.