Farské oznamy

Piata veľkonočná nedeľa

Liturgický rok „B"                                                                                   28. apríl 2024

O Z N A M Y

Liturgický prehľad

Pondelok     29.04.2024            Sv. Kataríny Sienskej, panny a uč. Cirkvi, sviatok

Streda          01.05.2024            Sv. Jozefa, robotníka, ľubovoľná spomienka

Štvrtok        02.05.2024            Sv. Atanáza, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka

Piatok          03.05.2024            Sv. Filipa a Jakuba, apoštolov, sviatok

Nedeľa       05.05.2024            Šiesta veľkonočná nedeľa

Omšové úmysly na obdobie máj – august začíname zapisovať v pondelok (29.4.) v sakristii po rannej sv. omši.

V nasledujúcom prvopiatkovom týždni spovedáme ráno polhodinu a večer hodinu pred sv. omšami; v štvrtok a piatok od 15.00.

Chorých navštívime pán farár v štvrtok a pán kaplán v piatok dopoludnia.

V sobotu (4.5.) po rannej bude fatimská pobožnosť.

Budúca nedeľa je prvá v mesiaci máj. Popoludní bude adorácia a po sv. omšiach prvonedeľná zbierka. Za vaše milodary vopred úprimné Pán Boh zaplať.